www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Про нас

 

                                            

Юридична адреса: 09113, Київська обл.,

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 84

Тел.: (0456) 34-71-73;

Emal: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

В 1966 році в місті Біла Церква було створено Білоцерківське міжрайонне відділення по вимірювальній техніці при Українській республіканській лабораторії державного нагляду за стандартами і вимірювальною технікою.

У 1973 році - підприємство перейменовано в Білоцерківську міжобласну лабораторію державного нагляду за стандартами і вимірювальною технікою.

З 1981 року Білоцерківська лабораторія державного нагляду була реорганізована в Білоцерківський центр стандартизації і метрології. Центр був створений як головний орган в системі Держстандарту по повірці і метрологічній атестації засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на підприємствах паливно-енергетичного комплексу, цивільної оборони, атомної енергетики, медицини.

У 2004 році Білоцерківському центру надається статус державного підприємства — Державне підприємство «Білоцерківський центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Білоцерківський ДЦСМС»).

З 2006 року центр носить назву «Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»).

Державне підприємство «Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» засноване на державній власності, належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та є державним комерційним підприємством, яке утворено з метою забезпечення реалізації економічних інтересів держави, задоволення потреб населення та суб’єктів господарювання будь-якої форми власності в продукції, роботах, послугах у сфері стандартизації, метрології та метрологічної діяльності, оцінки відповідності та захисту прав споживачів згідно з вимогами законодавства.

 Сьогодні ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» є потужним регіональним спеціалізованим центром із надання послуг у сфері метрології, стандартизації, сертифікації й випробувань продукції. До центру входить ряд сучасних лабораторій, оснащених високоточними еталонами, спеціальним обладнанням, сучасними технічними засобами та інформаційними системами для якісного та швидкого метрологічного обслуговування всіх користувачів вимірювальної техніки. Основу виробничого потенціалу складає колектив підприємства, що налічує понад 150 висококваліфікованих працівників.

Впровадження передових методів і новацій, постійне вдосконалення процесів і орієнтацією на випередження очікувань споживачів, безперервне підвищення професійного рівня персоналу забезпечують бездоганну репутацію і підтримку відповідного іміджу ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» сьогодні і в майбутньому.

Все це дозволяє центру гарантувати своїм клієнтам високу якість послуг, що надаються, та взаємовигідну плідну співпрацю, спрямовану на виконання зобов'язань перед державою та споживачами.

Запрошуємо до співробітництва!

карта

Юридична адреса: 09113, Київська обл., м. Біла Церква,

вул. Січневого прориву, 84

Генеральний директор ДП «Київоблстандартметрологія»

Кравченко Ірина Миколаївна

 Тел.: (0456) 34-71-73  Emal: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Режим роботи: ПН-ЧТ з 8.30 до 17.15, ПТ з 8.30 до 16.00, СБ-НД – вихідні дні.

Про нас