www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Новий бренд органу стандартизації

uas logo26 липня в Українському кризовому медіа-центрі відбулася прес-конференція, присвячена стану реформи системи технічного регулювання і ребрендингу Національного органу стандартизації.

Максим Нефьодов: Новий бренд органу стандартизації — це не просто красива обгортка, це свідчення докорінних змін у роботі в нових, сучасних підходах.

Ключовими принципами реформи системи технічного регулювання і стандартизації є прозорість, відкриті відносини з бізнесом і якісний сервіс. За останні півтора роки реформа системи технічного регулювання досягла значних результатів. Були затверджені базові Закони і підзаконні акти, був здійснений перехід від обов'язкової сертифікації пострадянського зразка до європейської системи оцінки відповідності технічним регламентам, було скасовано понад 15000 радянських стандартів.

«Реформа системи технічного регулювання має велике значення як для бізнесу, так і для окремих споживачів. Ми переходимо від застарілої системи контрою якості до сучасної гнучкої системи управління ризиками» — підкреслив Максим Нефьодов.

Директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку Леонід Віткін зазначив, що в рамках реформи було прийнято 5283 стандартів та змін до них, з яких 4968 — гармонізовано з європейськими та міжнародними. Прийнято 47 технічних регламентів із пріоритетних згідно угоди про асоціацію. Схвалено Стратегію розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року. «Наше мета — визнання української системи технічного регулювання на європейському і міжнародному рівні», зазначив Леонід Віткін.

В. о. генерального директора ДП «УкрНДНЦ» Дмитро Сазонов наголосив на зміні бренду підприємства — Українське Агенство зі Стандартизації (UAS). «Ми докорінно змінили принципи органу стандартизації, повернувшись обличчям до бізнесу. А головне — почали надавати послуги сучасного рівня».

ДП «Київоблстандартметрологія» є офіційним агентом UASу сфері розповсюдження офіційних копій нормативних документів на паперових носіях та надання інформації щодо актуальності та терміну дії нормативних документів (НД).

Вартість 1 сторінки офіційної копії НД складає 11,52 грн.

За більш докладною інформацією з питань придбання та обслуговування нормативних документів Ви можете звернутись до фонду нормативних документів за адресою: вул. Січневого прориву, 84, м. Біла Церква, Київська обл., 09113

зателефонувавши (04563) 4-74-22, або надіславши запит по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

ДП «Київоблстандартметрологія» постійно шукає можливості задоволення ваших потреб в отриманні національних стандартів і робить для цього все можливе.

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Новий бренд органу стандартизації