www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

До уваги курівників установ, підприємств, організацій!

З метою підвищення кваліфікації та розширення знань у сфері планування, проведення аналізу внутрішніх аудитів та формальну основу проведення зовнішніх сертифікаційних та наглядових аудитів систем управління запрошуємо Вас прийняти участь у науково-практичному семінарі.

16 серпня 2019 року  ДП «Київоблстандартметрологія» організовує науково-практичний семінар на тему: Практичні рекомендації щодо переходу на нову версію стандарту ДСТУ/ISO 9001:2015. Внутрішній аудит”.

Метою заходу є забезпечення підвищення кваліфікації діючих аудиторів  систем управління якістю, удосконалення методів управління програмою внутрішніх аудитів та розширення знань у сфері планування, проведення та аналізу внутрішніх аудитів систем управління, отримання оглядової інформації про системи сертифікації та наглядових аудитів систем управління.  

Вартість участіу семінарі становить 1446,00грн. за одного учасника з урахуванням ПДВ 20%.

У вартість входить: комплект навчальних матеріалів, організаційно-методичне та інформаційне обслуговування.

- при реєстрації 2-хпредставників від однієї компанії – знижка 10 % (на другу особу);

- при реєстрації 3-х представників від однієї компанії – знижка 50 % (на третю особу).

Заявка на участь у семінарі 16.08.2019       (  Завантажити)

Програма проведення семінару 16.08.2019 (Завантажити)

Для проведення семінару запрошено:заступника директора київської філії ДП “Київоблстандартметрологія” - Белофастову Олену Іванівну(міжнародний аудитор Absolute Quality Certification (ISO 22000, ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001, FSSC 22000), керівник проектів Європейської групи компанійAntares Groupмає багаторічний досвід розробки систем менеджменту по вимогам різних стандартів) та міжнародного аудитора, начальника відділу київської філії — Бельчак Юлію Григорівну.

Запрошуємо Вас прийняти участь у науково-практичному семінарі, який відбудеться 16серпня 2019 року о 10год. 00 хв., реєстрація з 09 год. 30 хв. у приміщенні ДП «Київоблстандартметрологія» за адресою:

Київська обл., м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 84.

Учасникам науково-практичного семінару будуть надані відповідні сертифікати.

Просимо підтвердити Вашу участь у семінарі надіславши заповнені заявки до 15.08.2019 на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  та  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або факсом (04563) 4-71-73.

З питань реєстрації та оплати звертатися:

Начальник відділу з організаційно-методичної,наукової роботи та стандартизації.

Гут Тарас Павлович (04563) 4-74-22; 050 388 76 69.

stat24 -счетчик посещаемости сайта
До уваги курівників установ, підприємств, організацій!