www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Проведення тестування приладів радіаційного контролю

ДП “Київобластандартметрологія” завдяки великому досвіду роботи в галузі вимірювань іонізуючих випромінювань, унікальним конструкціям дозиметричної лабораторії, побудованої за спеціальним проектом, технічному забезпеченню високоточним обладнанням та кваліфікованими спеціалістами стоїть на передових рубежах метрологічного забезпечення сучасних приладів радіаційного контролю, має великий досвід роботи за міжнародними програмами в сфері ядерної безпеки.

Державне підприємство “Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” на замовлення Норвежської компанії Nordisk Sikkerhet, що являється на сьогодняшній день однією з провідних компаній виробників та постачальників обладнання для радіаційного контролю радіоактивних матеріалів та джерел іонізуючого випромінювання з метою запобігання несанкціонованого переміщення радіоактивних матеріалів територією України та через її кордон, були проведені порівняльні тестування приладів радіаційного контролю.

Компанія Nordisk Sikkerhet має наміри поставити прилади радіаційного контролю швидкого реагування для Державної прикордонної служби України. Для якісної оцінки приладів компанія Nordisk Sikkerhet розробила програму тестування приладів. Для технічного забезпечення цих тестувань було обрано ДП «Київоблстандартметрологія» .

На тестування були представлені прилади: спектрометр МКГ-АТ1321 (ПП "БРОМ”, представник в Україні компанії Атомтех, Білорусь) та дозиметр радіометр пошуковий МКС-11 “Спектра” (НВПП «Спаринг-Віст Центр», Україна).

Фахівцями нашого підприємства, в присутності представників виробників та директора компанії Nordisk Sikkerhet, на еталонній базі нашого підприємства в дозиметричній лабораторії були проведені тестування приладів за основними технічними характеристиками в нормальних умовах та в умовах підвищеної і пониженої температури.

Головною метою зустрічі було:

- перевірка здатності ефективного застосування даних приладів Державною прикордонною службою України;

- оцінка якості вимірювання характеристик іонізуючого випромінювання та ідентифікації радіонуклідів.

- порівняння приладів між собою щодо якісних характеристик заявлених виробниками продукції.

- обмін знаннями щодо застосування й використання відповідної техніки в роботі.

В результаті проведеного тестування було підтверджено належну якість даних засобів вимірювальної техніки та спроможність проведення ідентифікації радіонуклідів в широкому спектрі.

Норвежські колеги та виробники приладів відмітили достатньо високий технічний рівень нашого підприємства, культуру виробництва та високий професіоналізм.

В цілому для України ця подія є важливим кроком вперед щодо забезпечення територіальної цілісності країни, повноцінної безпеки її громадян, а також для покращення екологічної ситуації.

На данний час ДП “Київоблстандартметрологія” розвиває свої функції в різних напрямках роботи, так як Україна рухається до Європейського рівня якості надання послуг.

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Проведення тестування приладів радіаційного контролю