www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ МЕТРОЛОГІВ МКМ'2019

10-12 вересня 2019 року у м. Львів на базі Національного університету “Львівська політехніка” відбулася міжнародна конференція метрологів — МКМ'2019, присвячена 100-річчю кафедри Інформаційно-вимірювальних технологій.

Проведення цієї міжнародної конференції дало можливість обміну досвідом науковців з різних університетів як України, так і зарубіжжя, а також практиків у сфері метрології та управління якістю виробництва для поєднання теоретичних надбань з практичним досвідом.

Протягом останніх п'яти роківвідбуваються реформування в метрологічній системіУкраїни. Тому актуальними були теми, що висвітлювалися на конференції: “Сучасний стан метрологічної системи України”, “Метрологія сучасності. Нові виклики для України”, “Застосування методів управління ризиками в діяльності організації” та багато інших цікавих тематичних доповідей.

Співробітники відділу метрологічного забезпечення вимірювань іонізуючих випромінювань приймали активну участь у роботі конференції. Спираючись на величезний досвід роботи, нашими співробітниками були зроблені дві доповіді на теми: “Стан метрологічного забезпечення спектрометрії іонізуючого випромінення в Україні” (доповідач - провідний інженер, аспірант НУ”Львівська політехніка” Берестов Р.В.) та “Калібрування засобів вимірювальної техніки” (доповідач - заступник начальника відділу, аспірант НУ”Львівська політехніка” Лазаренко С.Л.), в яких висвітлюються практичні питання метрології у відповідності до нормативно-правових актів, пов'язаних із змінами в законодавстві з метрології.

Сучасні зміни в підходах до організації виробництва значною мірою підвищують вимоги до метрологічної діяльності в державі та ставлять завдання підготовки фахівців високого рівня в галузі метрології.

Ми завжди раді надати допомогу з питань ефективного застосування засобів вимірювальної техніки з метою метрологічного забезпечення технологічних процесів та якості продукції.

Наш досвід роботи в галузі метрології іонізуючого випромінювання є гарантом дотримання політики ДП”КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” у сфері якості, спрямованої на повне задоволення вимог наших замовників, суспільства та надання першокласних послуг. Гарантія незалежності, репутація професіоналізму та неупередженості — основні підходи в роботі відділу.

Ми раді співпраці з Вами!

Співпраця з нами — це запорука якісного виконання робіт.

Е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Тел. 0456 34 75 44

Начальник відділу МЗВХІВ А.В. Приходько

stat24 -счетчик посещаемости сайта
УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ МЕТРОЛОГІВ МКМ'2019