www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

28 квітня - День охорони праці

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року за № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

У 2020 році Міжнародна організація праці (МОП) у Всесвітній день охорони праці робить акцент на надзвичайно важливій проблемі, актуальній для всього зайнятого населення у світі. Девіз Дня охорони праці 2020 звучить так: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя». До початку пандемії МОП планувала присвятити День ОП 2020 іншій проблемі — насильство і домагання у сфері праці (Violence and Harassment in the World of Work).

Міжнародна організація праці прийняла рішення про зміну тематики Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі в 2020 році. Основна причина змін викликана пандемією COVID-19.

Визнаючи, який великий виклик постає перед урядами, роботодавцями, працівниками та світовою спільнотою загалом, зважаючи на боротьбу з пандемією COVID-19, Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі зосередить увагу на спалахах інфекційних захворювань на роботі, приділяючи особливу увагу пандемії COVID-19.

МОП використовує цю можливість для:

♦ стимулювання національних тристоронніх дебатів щодо безпеки та здоров’я на роботі в часи епідемій та пандемій;

♦ підвищення обізнаності щодо ролі служб з безпеки і здоров’я на роботі та безпечних практик, які можуть бути застосовані до робочих місць та організації праці, що постійно змінюється.

Це передбачає довгострокові дії у відповідь, включаючи відновлення та підготовленість, зокрема, інтегруючи їх у системи управління безпекою та здоров’ям на роботі на національному рівні та на рівні підприємств.

Основна мета цієї ініціативи - підвищити обізнаність та стимулювати тристоронні національні дебати щодо безпеки та здоров’я на роботі.

Роботодавці, працівники стикаються з новими викликами, намагаючись боротися з пандемією COVID-19 і забезпечити безпечні і здорові умови праці.

Зупинимо пандемію! Будьте здорові! Бережіть себе і близьких!

stat24 -счетчик посещаемости сайта
28 квітня - День охорони праці