www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73

Проведено фінальні заходи регіонального етапу Х-ювілейного Всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України" у 2013 році

alt18 жовтня ДП «Київоблстандартметрологія», у приміщенні Київської обласної торгово-промислової палати, провело щорічне урочисте засідання з нагоди відзначення переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» та 10-ої ювілейної Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі».

altУ вступному слові Генеральний директор ДП «Київоблстандартметрологія» Віталій Цибуленко наголосив: «Сьогодні, коли товарообіг зростає з кожним роком, національна економіка характеризується не лише збільшенням виробництва, а й істотним поліпшенням тієї сфери, яка відповідає показники якості. Саме тому, конкурс «100 кращих товарів України», який вже 10-ий рік поспіль проходить під патронатом Президента України, під керівництвом Уряду України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ставить головною метою – підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, що в свою чергу сприятиме утвердженню України у європейському та міжнародному економічному просторі».

altТрадиційно на заходи були запрошені представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, керівники органів виконавчої влади області, мер міста Біла Церква, представники громадськості та засоби масової інформації. «Проведення цього важливого заходу допомагає підвищувати рівень якості продукції та послуг вітчизняних виробників. Протягом тривалого часу підприємства з усіх куточків нашої області змагаються між собою за право називати свою продукцію чи послуги найякіснішими. Упевнений, що й цьогорічний конкурс справить відчутний позитивний вплив на поліпшення якості вітчизняної продукції та посилення її конкурентоспроможності», - зазначив мер міста Василь Савчук

Регіональний етап Конкурсу якості продукції проводиться з метою об’єднання зусиль спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах Київщини, сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб і очікувань споживачів. За підсумками проведення Конкурсу дипломами переможців та лауреатів були відзначені кращі підприємства області у номінаціях:

altПродовольчі товари: 

 • ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» з продукцією - вода природна питна«БонАква»ТМ;
 • ТОВ «Рибкоппродукт» з продукцією - корюшка в'ялена «Високий посол»ТМ;
 • Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» з продукцією - йогурт 3,2% жиру з наповнювачем фруктовим «Банан-гарбуз» для дітей від 8 місяців;
 • ТОВ «Слобода Ко» з продукцією - вода питна сильногазована «Слобідська»ТМ;
 • ПрАТ «КАГМА» з продукцією - продукт кисломолочний «Закваска» 2,5% жиру;
 • ПАТ «ЖЛК-Україна» з продукцією - масло солодковершкове «Селянське» 73%;
 • ТОВ «Віста» з продукцією - майонез столовий висококалорійний «Євро» 72%;
 • ПП Агротехспілка «Україна» з продукцією - буженина «Домашня» варена вищого ґатунку;
 • ПАТ «Васильківхлібопродукт» з продукцією - борошно пшеничне вищого ґатунку;
 • ТОВ з ІІ «Чиста Вода» з продукцією - Вода питна негазована штучномінералізована «CLEARWATER»ТМ;
 • ПАТ «Переяславський ЕКХП» з продукцією - М'ясо свинних голів варене пресоване ІІ сорту;
 • ПрАТ «Київ-Атлантик Україна» з продукцією - Комбікорм «Мультигейн»ТМ;
 • ТДВ «Узинський цукровий комбінат» з продукцією - Цукор-пісок білий. 

Товари виробничо-технічного призначення:

 • ТзОВ «ТПК-Профіль-ГП» з продукцією - Панель металева тришарова покрівельна з утеплювачем із мінеральної вати;
 • ТОВ «БІЛОЦЕРКІВСЬКІ БУДМАТЕРІАЛИ» з продукцією - Цегла керамічна лицьова;
 • ТОВ «ІНТЕР-ГТВ» з продукцією - Рукава гумові для газового зварювання;
 • ПАТ «Білоцерківський завод ЗБК» з продукцією - Стояки залізобетонні центрифуговані попередньо напружені для опор повітряних ліній 0,38-35 кВ.

altРоботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах:

 • Київська обласна торгово-промислова палата з послугою - надання допомоги у пошуку вітчизняних та іноземних партнерів;
 • ТОВ «Грані-Т» з послугою - Соціально просвітницькі послуги пов'язані з дітьми;
 • ПП «РОСЬТЕХБУД» з послугою - Комплексний протипожежний захист;
 • МПП «ДІЛІЖАНС» з послугою - міського та приміського пасажирського наземного транспорту.

В ході фінальних заходів регіонального етапу Конкурсу було проведено виставку «Кращі товари та послуги Київщини 2013» на якій продемонстрували свою продукцію більше двадцяти підприємств Київської області.

«Досвід переможців стане стимулом для інших, а приклад лауреатів знайде численних послідовників і сприятиме ширшому залученню у виробництво наукових розробок, відкриттю нових можливостей задля міжнародного співробітництва», - сказав Віталій Цибуленко.

У рамках урочистостей відзначили подарунками та нагородили дипломами 23 (двадцяти трьох) дітей-переможців регіонального етапу 10-ї Всеукраїнської виставки-конкурсу «Я хочу жити в якісному світі». Цього року в конкурсі взяли участь 152 обдаровані дитини з художніх студій та шкіл мистецтв Київської області та міста Білої Церкви.

«Виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі!» немає аналогів у жодній з країн СНД. Завдяки їй юні споживачі мають змогу передати через художні твори своє бачення нового якісного світу. Головна ціль конкурсу - сформувати уявлення у дітей про якісну і безпечну продукцію. «Всі хто бачив або побачить малюнки дітей, зрозуміє, що дитяча душа чиста, вона сприймає світ тонко. Серця та руки маленьких громадян України створили неповторний світ добра, краси та любові, який, на моє переконання, повинні побачити якомога більше людей», - говорить Віталій Цибуленко.

Також в рамках урочистостей, з нагоди професійних свят - «День працівників стандартизації та метрології України» та «Всесвітнім днем стандартів», було відзначено працівників колективу ДП «Київоблстандартметрологія» на чолі з генеральним директором Цибуленком Віталієм Валерійовичем. Працівники підприємства отримали подяки та цінні нагороди від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Київської обласної держаної адміністрації та Білоцерківської міської ради. altЗаступник директора департаменту технічного регулювання Міністерства економічного розвитку і торгівлі України - Гарагуля Микола Михайлович в своїй промові підкреслив важливість внеску колективу ДП «Київоблстандартметрологія» і підприємств-конкурсантів у реалізацію державної економічної політики. «Проведення цього важливого заходу допомагає підвищувати рівень якості продукції та послуг вітчизняних виробників. Протягом тривалого часу підприємства Київської області змагаються між собою за право називати свою продукцію чи послуги найякіснішими. Упевнений, що й цьогорічний конкурс справить відчутний позитивний вплив на поліпшення якості вітчизняної продукції та посилення її конкурентоспроможності. Бажаю успіху всім виробникам, хто сьогодні робить ставку на утвердження позитивного іміджу, не боїться здорової конкуренції та об'єктивної оцінки своєї роботи і хоче, щоб про нього дізналися не лише на теренах Київщини, а й далеко за її межами», - сказав Микола Гарагуля.

 Створити святкову атмосферу допоміг народний фольклорний ансамбль «Терниця» та дует скрипалів (учениці районної школи мистецтв - Онопрієнко Аліни та її викладача - Фарафонової Марини). 

altalt

alt

 

Відеоматеріал

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Проведено фінальні заходи регіонального етапу Х-ювілейного Всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України" у 2013 році