www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Відзначені кращі підприємства Київщини - учасники загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України"

alt20 листопада 2014 року у Клубі Кабінету Міністрів України (м. Київ вул. Інститутська, 7) відбулася урочиста церемонія нагородження кращих підприємств України – переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України», який проходить під Патронатом Президента України, за підтримки Уряду держави та проводиться Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Конкурс дозволяє визначити кращих українських товаровиробників та найякіснішу продукцію, сприяє підвищенню конкурентоспроможності українських товарів.

Цього року на загальнодержавному етапі Конкурсу кращими було визнано 134 види продукції (товарів, робіт, послуг). А всього за 11 років проведення Конкурсу у загальнодержавному етапі взяло участь понад 3200 видів (найменувань) продукції, робіт та послуг.

altВідкриваючи церемонію нагородження, ведучі зачитали привітання, що надійшли на адресу учасників Конкурсу від Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Виконуючого обов’язки Міністра економічного розвитку і торгівлі Валерія Пятницького. Де було зазначено, що на сьогодні «100 кращих товарів України» – це єдиний державний конкурс, який дає змогу споживачам зробити правильний вибір серед різноманіття товарів і послуг, а підприємствам – отримати гідну оцінку своєї продукції. Проведення таких заходів популяризує вітчизняні товари на внутрішньому й зовнішньому ринках. До того ж, розвиток підприємництва сприяє створенню додаткових робочих місць, модернізації виробництв, залученню інвестицій, оздоровленню економіки й інтеграції у європейський та світовий економічний простір. А загалом допоможе досягти стратегічної мети Уряду – створення нової якості життя української громади. Конкурс – це не тільки відзнака підприємств, які змогли досягти високого рівня якості й безпечності продукції, це також приклад для наслідування іншими українськими товаровиробниками.

altПривітали та вручили нагороди переможцям та лауреатам загальнодержавного етапу Конкурсу заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівник апарату Роман Качур, директор Департаменту технічного регулювання та метрології Мінекономрозвитку України Леонід Віткін, завідувач сектором технічного регулювання та захисту прав споживачів Кабінету Міністрів України Олександр Бурлаков, радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Жовтуха, в. о. генерального директора ДП «УкрНДНЦ» Ольга Нагорна  та інші почесні гості заходу.

altКонкурс має власні традиції – він розпочався ще 2003 року. Як зазначив у своїй вітальній промові заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівник апарату Роман Качур, цей захід відкриває великі можливості перед українськими товаровиробниками.

Україна чітко визначила свій європейський вектор. Міністерство проводить роботу, спрямовану на гармонізацію наших норм і стандартів із міжнародними, що уможливить вихід українських товарів на європейський ринок, наголосив заступник Міністра.

«Ми відчуваємо підтримку європейських колег. Нам важливий зворотній зв'язок і ваша участь, – сказав Роман Качур, звертаючись до присутніх товаровиробників, – аби розуміти пріоритети, де слід насамперед зосередити зусилля. Ми продовжуємо роботу зі стимулювання експорту. Україна є великим ринком, але ще більше можливостей відкриється, коли зможемо забезпечити експорт нашої продукції. Зараз ведеться активна робота над створенням торговельних представництв України за кордоном, які сприятимуть просуванню української продукції на ринок країн ЄС».

altПродукцію, представлену на загальнодержавний етап Конкурсу, комісія оцінювала за 15 основними та 8 додатковими критеріями. Зокрема: за якістю, конкурентоспроможністю та рівнем стабільності показників якості, рівнем споживчих властивостей у порівнянні з кращими аналогами такої продукції, задоволеністю споживачів і закупівельних організацій та ін.

У цьому році від Київської області було представлено 8 видів продукції від 7 кращих підприємств Київщини — переможців регіонального етапу Конкурсу «Кращі товари та послуги Київщини - 2014», який проводить ДП «Київоблстандартметрологія» за підтримки Київської обласної державної адміністрації.

Переможцями загальнодержавного етапу Конкурсу «100 кращих товарів України» визнано 5 видів продукції:

alt- ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» з продукцією - соки торгової марки «RICH»

В Україні бренд Rich був запущений у 2005 році. За час існування в Україні він змінював форму упаковки, розширював асортимент, але головне лишилося на місці — незмінна висока якість.

altАсортимент соків Rich включає в себе 6 різних смаків, що доступні в упаковці об'ємом 0,2 л, та 1 л.

При виборі сировини компанія приділяє величезну увага, як питанням якості, так і смаковими характеристиками продукту. В результаті чого і був досягнутий той найвищий результат, який може оцінити кожен, спробувавши 100% сік «Rich». Його смак дарує радість своєю витонченістю.

Компанія особливо пишаємося тим фактом, що в соки «Rich» не додаються консерванти. В цьому просто немає потреби, володіння достатньо сучасним і високотехнологічним обладнанням дозволяє максимально зберегти в наших соках корисні речовини (вітаміни, мікроелементи, мінеральні речовини й органічні кислоти).

alt- Миронівський м’ясопереробний завод «Легко» з продукцією - попкорн курячий в пшеничних пластівцях

altНа базі сучасних технологій, завод виготовляє та фасує понад 80 найменувань продукції. Продукція підприємства користується попитом як на національному, так і на міжнародних ринках. На виробництві з 2007 року впроваджена інтегрована система управління якістю та безпечністю харчових продуктів відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000, а також у 2012 році підприємство успішно пройшло сертифікаційний аудит відповідно до вимог FSSC 22000.

altПОПкорн курячий в пшеничних пластівцях виготовляється з відбірного та ніжного курячого філе, екологічно чистого соняшникового масла та панірувальних сухарів. ПОПкорн формується та покривається хрусткою паніровкою, що надає йому особливого смаку, та доводиться до кулінарної готовності. Обсмажений у свіжій олії продукт проходить шокову заморозку, в процесі якої зберігаються всі смакові та та поживні властивості.

Зручність у приготуванні та корисність продукту, мала вага, та невисока ціна приваблюють покупців. Продукт є унікальним і немає аналогів в Україні.

alt- ПАТ «Яготинський маслозавод» з продукцією — молоко «Велике» 2л. жирністю 3,2% торгової марки «Яготинське»

altМолоко коров’яче питне пастеризоване «Велике» 3,2% жиру ТМ «Яготинське» - високоякісний, натуральний продукт, який виготовлено виключно з цільного коров’ячого молока «Екстра» та «Вищого» ґатунку та який проходить відповідну термічну обробку, являється відмінним джерелом білків, жирів, вуглеводів, кальцію, інших мінеральних та біологічно активних речовин.

Висока якість молока доповнюється рядом суттєвих переваг нової, сучасної, сімейної упаковки:

- сімейна упаковка великої ємності допомагає заощадити кошти при кожній покупці;

- кришка великого діаметра запобігає розбризкуванню продукту при наливанні;

- зручний картонний пакет «PURE-PAK» із кришкою, що закручується, дозволяє багаторазово відкривати та закривати продукт з мінімальною втратою його свіжості;

- додаткова, п’ята, грань пакета дозволяє зручно брати продукт і дає можливість розміщати на ній важливу для споживача інформацію.

alt- Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» з продукцією - паста сиркова з наповнювачем «Банан» для дітей від 6 місяців

Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» — це унікальний для України окремо побудований спеціалізований завод з виробництва дитячого молочного харчування, оснащений найсучаснішим обладнанням світових виробників. Завод випускає повний асортимент молочної продукції для дітей віком від 6 місяців під торговою маркою «Яготинське для дітей». Дитяче молочне харчування ТМ «Яготинське для дітей» виробляється з урахуванням смакових переваг діточок та зручності вживання для малюків та їхніх мам.

altПаста сиркова 4,2% жиру з наповнювачем «Банан» поєднала у собі всю корисність спеціалізованого дитячого кисломолочного сиру та смакові якості натурального безпечного для дитини фруктово-овочевого наповнювача, який містить корисну кукурудзу та смачну грушку. Основною перевагою пасти сиркової 4,2% жиру з наповнювачем «Банан» є те, що він не містить цукру, в якості підсолоджувала використовується фруктоза.

- Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» з продукцією - біфідопродукт кисломолочний «Заквасочка» 3,2 % жиру вітамінізований для дітей від 8 місяців

Дитяче молочне харчування ТМ «Яготинське для дітей» виробляється з урахуванням смакових переваг діточок та зручності вживання для малюків та їхніх мам.

altДля виробництва молочної продукції ТМ «Яготинське для дітей» використовується лише фермерське молоко найвищої якості.Біфідопродукт кисломолочний «Заквасочка» 3,2% жиру вітамінізований корисний для дитячого організму та смачний кисломолочний продукт, що виготовляється з натурального коров’ячого молока, закваски чистих культур молочнокислих та біфідобактерій.

Зручна, екологічно чиста упаковка продукту задовольняє вимоги найсуворіших наших споживачів – діточок та їхніх мам. Продукт призначений для прикорму дітей віком від 8 місяців.

Лауреатами загальнодержавного етапу Конкурсу «100 кращих товарів України» визнано 3 види продукції:

alt- ПАТ «ЖЛК-Україна» з продукцією - молоко питне пастеризоване 2,6% жиру Tetra Classic

altМолоко питне пастеризоване 2,6% жиру Tetra Classik (Тетра Классик) – це унікальний по харчовій цінності і значенню для організму природний продукт, неперевершений за своєю засвоюваністю і корисністю, що містить маже всі необхідні речовини. Основними мінеральними речовинами молока є кальцій, магній калій, натрій, фосфор, хлор і сірка, а також солі-фосфати, цитрати і хлориди. Жир молока засвоюється організмом людини на 96-97%. До його складу входить понад 20 жирних кислот, у тому числі і незамінні. Вуглеводи в молоці представлені молочним цукром – лактозою, яка добре засвоюється організмом та надає молоку солодкуватий смак. Дана продукція реалізується у великій кількості оптових та роздрібних торгівельних точок України.

alt- ТОВ «Г.С. ТРЕВЕЛ КЛУБ» - надання туристичних послуг

altОфіс компанії ТОВ Г.С. ТРЕВЕЛ КЛУБ розташований в 68 км. від Києва в м. Біла Церква за адресою: вул. Олеся Гончара 1А/42А офіс №320. Колектив компанії гарантує високий рівень обслуговування і швидкість у наданні туристичних послуг: консультації, підбір та бронювання турів. Клієнти компанії мають змогу отримати всю необхідну інформацію щодо турів, а також необхідні каталоги, брошури та слайд-презентації готелів, країн, розташування того чи іншого об’єкта. Ми пропонуємо широкий спектр туристичних послуг, в тому числі дитячий туризм, паломництво та бізнес-туризм:

alt- ділові поїздки в будь-яку точку світу, включаючи повний комплекс супутніх заходів: замовлення авіаквитків, номерів у готелі і т.д.;

- організація конференцій, присвячених тематиці Вашого бізнесу;

- прийом делегацій з різних країн ;

- корпоративні тури для Вас та Ваших співробітників;

- організація заходів ( тематичних, культурних, спортивних і т.п.);

- поїздки на міжнародні виставки.

Колектив компанії намагається задовольнити найвимогливіших туристів.

alt- Київська обласна торгово-промислова палата з послугою - надання сертифікату походження товару

altСьогодні палата надає підприємцям Київщини близько двох десятків послуг і з кожним роком їх перелік зростає. Серед найпоширеніших послуг можна зазначити:

- виготовлення сертифікатів походження товарів;

- проведення експертиз якості та кількості продукції;

- декларування вантажів;

- проведення незалежної оцінки майна;

- надання консультацій з питань зовнішньоекономічної діяльності;

- допомога членам палати у пошуку вітчизняних та іноземних партнерів. При Палаті зареєстровано постійно діючий Третейський суд.

altГоловне завдання ми вбачаємо у сприянні бізнесовій активності в регіоні, налагодженні плідних контактів між підприємствами, пошуку вітчизняних і зарубіжних інвесторів. Адже Київщина - це географічний центр України, який вигідно вирізняє область як регіон, сприятливий для розвитку торгово-економічних зв’язків, обіцяючи в перспективі чималі вигоди для інвесторів. У своїй роботі ми робимо акцент на різнобічній допомозі малому та середньому бізнесу, не протиставляючи його бізнесу великому. І уже зараз можна стверджувати, що завдяки співпраці з КоТПП, підприємства Київщини – члени палати – експортують свою продукцію у понад 60 країн світу.

Сьогодні членами палати є понад 150 юридичних і фізичних осіб, зареєстрованих на території столичної області. Більшість наших членів зацікавлені у розширенні зовнішньоекономічних зв'язків. Ми намагаємось всіляко допомагати їм у цьому. Тому Київською обласною торгово-промисловою палатою укладені двосторонні угоди про співробітництво з 30 палатами Європи, Азії та країн СНД.

alt«Основна мета Всеукраїнського конкурсу - об'єднання зусиль влади і бізнесу та направлення їх на поліпшення добробуту кожного пересічного громадянина Саме завдяки старанням, умінню та наполегливій праці учасників, переможців та організаторів стає можливою популяризація вітчизняного продукту», - говорить виконувач обов’язків генерального директора ДП «Київоблстандартметрологія» Андрій Чебанов.

altУ рамках урочистої церемонії нагородження організаторами була підготовлена святкова концертна програма. Переможців та гостей заходу своїми виступами вітали Заслужені артисти, солісти та музиканти України: Антоніна Матвієнко, суперфіналістка телевізійного конкурсу «Голос країни», з піснями «Дивна квітка» та «Квітка душа», Анатолій Гнатюк з піснею «Смерека», Марина Захарченко з піснею «Моя земля», скрипаль Олександр Шевченко, ансамбль пісні та танцю «Заграва», вокально-інструментальний ансамбль «Кобза», театр пісні «ДЖЕРЕЛА», струнний квартет Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра, Олександр Тулінов та Даниїл Голенко, суперфіналісти шоу «Україна має талант».

altaltaltaltaltalt

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Відзначені кращі підприємства Київщини - учасники загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України"