www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Нагородження дітей переможців загальнодержавного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» у 2014 році

alt19 листопада 2014 року в приміщенні ДП «УкрНДНЦ» (м. Київ, вул. Святошинська, 2) було підведені підсумки та проведено урочисту церемонію нагородження переможців загальнодержавного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі», який проводиться з 2003 року на регіональному та загальнодержавному рівнях, у рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України».

 

altГоловна ціль конкурсу - сформувати уявлення у дітей про якісну і безпечну продукцію. За весь час існування конкурсу в ньому взяло участь понад 45000 робіт юних митців.

Теплими словами вітання церемонію нагородження відкрила ведуча, Заслужена артистка України - Оксана Антонюк та запросила до вітального слова в.о. генерального директора ДП «УкрНДНЦ», відповідального секретаря журі Ольгу Нагорну, яка зазначила:

alt«Щороку наші діти нас приємно дивують. Ви всі мали змогу сьогодні ознайомитися з виставкою дитячих робіт. Впевнена, що ви підтримаєте рішення Головного конкурсного журі в тому, що всі діти, роботи яких справді заслуговують на відзначення, достойно визнані переможцями. Від малюнків дітей іде тепло. У них яскраве сонце, чиста вода і немає війни. І в такому світі хочеться жити. Я можу впевнено сказати – виставка-конкурс крокує по всій Україні. Сьогодні ми в цій залі вітаємо дітей – переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» у 2014 році. Від себе та всього колективу ДП «УкрНДНЦ» хочу побажати всім переможцям та їхнім батькам, наставникам добра, здоров’я і мирного неба».

altДалі до вітального слова та нагородження дітей-переможців було запрошено Мельниченко Тетяну Юріївну, начальника відділу Департаменту технічного регулювання та метрології Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Топала Петра Михайловича, виконувача обов’язків начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, Бондаренка Олега Вікторовича, автора дитячої розвиваючої програми «Я новий малюю світ», члена Головного конкурсного журі, Сову Світлану Миколаївну, Голову комітету з питань культури, спорту, сімейного та естетичного виховання Громадської ради при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації та інших почесних гостей заходу. У свої промові Тетяна Мельниченко зазначила: «Хочу подякувати всім діткам за те, що дали нам можливість повернутися у таке світле, радісне дитинство. Дякую батькам за талановиту молодь. З такими дітьми, які творять шедеври, наша країна має майбутнє».

altОрганізатори конкурсу порадували усіх переможців цінними призами та вручили юним митцям дипломи.

Цього року дипломи та призи отримали 23 талановитих художників. Маленьких переможців визначали у трьох номінаціях: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику», за віковими категоріями: «5-8 років», «9-12 років», «13-17 років» у кожній із номінацій.

altВід Київщини, до числа переможців у номінації «Ми архітектори якісного світу», потрапила робота юної художниці Карини Зварич, 15-ти річної вихованки Білоцерківського центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник», викладач Коробко Валентина Іванівна. Назва роботи: «Меседж миру посилаєм – добротою світ єднаєм».

altКарина Зварич чудово малює і бере участь у конкурсі вже втретє. У 2011 і 2013 роках юна художниця зобразила у своїх роботах бачення природної дівочої краси, витонченої гармонії молодості, національного колориту, в косах заплетена калина й квіти, все буяє щастям і радістю.

У 2014 році у малюнку «Меседж миру посилаєм – добротою світ єднаєм» теж зображено чудове дівоче обличчя. Але в очах смуток і зажура, роздуми про майбутнє. Коси заквітчані жовто-блакитними стрічками, квітів немає, а в руках вона тримає в національній кольоровій гамі голуба – птаха миру.

В очах запитання і надія: «Я хочу жити в мирі й щасті, ні – смертям, ні – війні, тільки добра і миру!».

altНезважаючи на складну ситуацію у країні, на конкурс надійшло кілька робіт дітей із загальноосвітньої школи № 6 Сватівського району Луганської області. Ці діти отримали заохочувальні дипломи за участь у виставці-конкурсі і серед них двоє учасників отримали подарунки від редакції дитячого журналу «Яблунька»: Літвін Валерія, 7 років, та Сівець Дар'я, 6 років.

altУ фінальній частині церемонії нагородження дітей, їхніх батьків та наставників привітав своїм виступом переможець програми «Україна має талант» Віталій Лузкарь, фокусник-ілюзіоніст. Він подарував можливість не лише спостерігати за власною майстерністю творити чудеса, й долучитися до проведення їх самих дітей.

Малюнки дітей-переможців регіонального етапу Конкурсу
по Київської області

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Нагородження дітей переможців загальнодержавного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» у 2014 році