www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Міністр економічного розвитку і торгівлі відзвітував про результати роботи та окреслив плани на майбутнє

altВ Україні економічна ситуація залишається напруженою, проте Уряд робить все можливе щоб стабілізувати ситуацію, закласти фундамент майбутнього економічного зростання в 2016 році. І та економічна допомога яку ми отримали і та яку очікуємо від наших західних партнерів дозволить відновити золотовалютні резерви Нацбанку, відновити довіру до банківської системи, стабілізувати курс національної валюти, - про це заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус під час підсумкової прес-конференції щодо результатів роботи Міністерства за 100 днів.

До головних досягнень Міністр додав дерегуляцію, а саме ті заходи, які спрямовані на мінімізацію контакту чиновника і приватного бізнесу та які ведуть до значного полегшення умов ведення бізнесу в Україні

Айварас Абромавичус розповів про намагання протягом 2015 року поліпшити позиції України у рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business за версією Світового банку на 25 пунктів.

«За рік хочемо поліпшити позиції на 25 пунктів у рейтингу Doing Business, - сказав Міністр. - Підрахували, що одна сходинка у рейтингу - це 600 млн. дол. інвестицій. Якщо нам вдасться, самі можете порахувати, скільки це інвестицій, - зазначив очільник Мінекономрозвитку.

Серед іншого, Міністр розповів про значний прогрес у сфері реформування державного управління підприємствами, яке проводиться з головною метою - зробити їх відкритими та конкурентними. Визначено новий порядок призначення керівників підприємств державного сектору за прозорою процедурою, яке здійснюється за погодженням із Кабінетом Міністрів України, за поданням комітету з призначень керівників.

«У Міністерстві, згідно з постановою Кабміну, ми відкрили конкурс керівників 77 підприємств і найближчим часом цих нових керівників будемо призначати», - заявив Айварас Абромавичус.

Він підкреслив, що державні компанії будуть оприлюднювати свої фінансові звіти, це забезпечить прозорість діяльності держпідприємств, відкритий доступ до інформації про їхню роботу не тільки для органів влади, а й для інвесторів і потенційних ділових партнерів.

Також Міністр розповів про плани розпочати приватизацію державних компаній за прозорою процедурою та внести зміни в призначення аудиторів для топ-100 компаній.

«Міжнародний аудит високої якості потрібен всім компаніям, вони повинні показати свою прозорість і показати свою звітність. Це повинно робитися компаніями з великим міжнародним досвідом. Якщо підтримає Кабмін, топ-100 підприємств будуть аудитовані всіма визнаними міжнародними аудиторськими компаніями», - наголосив очільник Мінекономрозвитку.

Суттєві зміни відбуваються у сфері державних закупівель. Запропоновано забезпечити підвищення рівня відкритості, прозорості та підконтрольності використання державних коштів, збільшення їх економії та зростанню рівня конкурентності процесу здійснення закупівель товарів, робіт і послуг.

«По держзакупівлям в найближчі місяці буде поданий новий закон, який відповідає всім вимогам ЄС. Ми перейдемо до абсолютно нового стандарту держзакупівель», - зазначив Айварас Абромавичус.

Також він повідомив, що відбувається гармонізація вітчизняних стандартів виробництва та реалізації продукції із стандартами ЄС. Національні стандарти розробляються, насамперед, на основі міжнародних та європейських (які є регіональними стандартами) з метою виконання зобов’язань, які взяла на себе Україна у зв’язку з набуттям членства у Світовій організації торгівлі.

 Підсумовуючи Міністр зазначив, що діяльність Мінекономрозвитку в цілому направлена на стабілізацію економіки, радикальну дерегуляцію підприємницької діяльності, створення привабливого бізнес-клімату, реальну боротьбу з корупцією, створення прозорої системи державних закупівель, ефективне управління державною власністю, поліпшення співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, тощо.

За матеріалами пресслужби Мінекономрозвитку

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Міністр економічного розвитку і торгівлі відзвітував про результати роботи та окреслив плани на майбутнє