www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Проведено науково-практичний семінар та відзначені кращі підприємства Київської області в рамках регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 Кращих товарів України» у 2015 році

12 листопада 2015 року в приміщенні ДП «Київоблстандартметрологія» (вул. Січневого прориву 84, м. Біла Церква) в рамках відзначення Всесвітнього дня якості було проведено науково-практичний семінар та нагороджено призерів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» у 2015 році.

Дані заходи традиційно проводяться у другий четвер листопада – дні проведення заходів з нагоди Європейського тижня якості в Україні. В цьому році девізом проведення Всесвітнього Дня Якості є гасло «Якість – емоції - натхнення». Відповідно була і обрана тема науково-практичного семінару «Зміни законодавства у сфері сертифікації та оцінки відповідності. Провідна роль сучасних систем управління у підвищенні конкурентоспроможності вітчизняних підприємств та економіки на шляху до ринків ЄС» метою якого було звернення уваги до питань якості, огляд суттєвих змін вітчизняного законодавства у сфері технічного регулювання, висвітлення основних вимог до операторів харчового ринку в рамках виходу на ринки країн Євросоюзу.

Відкрила семінар словами привітання і поздоровлення кращих підприємств Київщини Генеральний директор ДП «Київоблстандартметрологія» - Ірина Кравченко. В своїй промові вона підкреслила роль проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» і важливість у часті у ньому підприємств Київської області. «Основна мета Всеукраїнського конкурсу - об'єднання зусиль влади і бізнесу та направлення їх на поліпшення добробуту кожного пересічного громадянина Саме завдяки старанням, умінню та наполегливій праці учасників, переможців та організаторів стає можливою популяризація вітчизняного продукту», - наголосила Ірина Кравченко.

У першій частині семінару було проведено урочисте нагородження призерів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» у 2015 році, в ході якого дипломи переможців та лауреатів отримали 11 підприємств області. А саме:

У номінації «Продовольчі товари»: ПАТ «Яготинський маслозавод» з продукцією - функціональний харчовий кисломолочний питний продукт «Геролакт» 3,2% жиру; ТзОВ «Слобода КО» з продукцією - вода питна «Слобідська» штучно-мінералізована газована; ТзОВ «Візит» з продукцією - паштет печінковий із свинячим жиром (ДСТУ 7050:2009); ТОВ «СОЛОМІЯ» з продукцією - чай чорний байховий натуральний суцільнолистовий цейлонський «Батік» Королівський стандарт» 85 г. та чай чорний байховий дрібний натуральний цейлонський «Батік» (В. О. Р.) 100 г.; філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» з продукцією - молоко 3,2% жиру стерилізоване вітамінізоване ТМ «Яготинське для дітей»; Миронівський м’ясопереробний завод «Легко» з продукцією - крильця Аперо в спеціях; ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» з продукцією - вода питна торговельної марки «BonAqua».

У номінації «Товари виробничо-технічного призначення»: ТДВ «Узинський цукровий комбінат» з продукцією - Компонент палива моторного альтернативного універсальний (КМПУ).

У номінації «Промислові товари»: Державне підприємство «Жулянський машинобудівний завод «ВІЗАР» з продукцією — лічильник газу GMBP VIZAR типорозмірів G-1,6; G-2,5; G-4.

У номінації «Роботи та послуги» нагороди отримали: ТОВ «Г.С. ТРЕВЕЛ КЛУБ» - надання туристичних послуг та МПП «Діліжанс» з послугою - пасажирські перевезення.

У другій частині роботу науково-практичного семінару продовжив представник Київської обласної державної адміністрації – начальник відділу маркетингу департаменту економічного розвитку і торгівлі, Віктор Кушнір. Він виступив з презентацією на тему «Стан економічного розвитку Київського регіону та перспективи розвитку», і відповів на питання щодо подальшої співпраці з підприємствами, установами і організаціями області в рамках надання інформаційної та методичної допомоги.

Далі роботу семінару продовжив керівник Київського відділення оцінки відповідності та зв'язків з громадськістю ДП «Київоблстандартметрологія» - Олег Кононенко. Від докладно провів огляд змін в українському харчовому законодавстві та зміни до діючих нормативно-правових актів України. Зокрема були детально розглянуті нові вимоги до операторів харчового ринку, повноваження референс-лабораторій та процедура арбітражного дослідження, розглянуті питання щодо запровадження державного контролю з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Також учасників семінару дуже зацікавили доповіді міжнародних аудиторів AQC, Бєлофастової Олени (виконавчий директор ТОВ «Фортіус Кволіті Груп») та Фесенко Світлани (регіональний директор ТОВ «Фортіус Кволіті Груп» по співпраці з країнами –учасниками СНД). В своїх виступах вони підняли важливі питання щодо основних вимоги законодавства ЄС до операторів харчового бізнесу (Постанови Європейського парламенту і Ради 178/2002, 852/2004, 853/2004, 854/2004 і 882/2004), практичної реалізації міжнародної сертифікації, доступу української харчової продукції на європейський ринок. Були  розглянуті оновлені обов’язки операторів ринку, що вводять в обіг харчову продукцію, вимоги щодо супровідних документів для обігу харчових продуктів на внутрішньому ринку та при проведенні експортно-імпортних операцій, розглянута відповідальність операторів харчового ринку та документальні докази відповідності харчової продукції встановленим вимогам.

Загалом участь у семінарі прийняло 26 підприємств Київської області, які мали можливість вести пряме спілкування із запрошеними представниками та фахівцями ДП «Київоблстандартметрологія» та отримати відповіді на турбуючи питання щодо діяльності підприємств в умовах зміни законодавчої бази.

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Проведено науково-практичний семінар та відзначені кращі підприємства Київської області в рамках регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 Кращих товарів України» у 2015 році