www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73

Фінальні заходи загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України" у 2015 році

19 листопада в ДП «Український Дім» (м. Київ, Хрещатик, 2) відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2015 році.

Всеукраїнський конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» проходить під Патронатом Президента України, за підтримки Уряду держави та проводиться Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Конкурс дозволяє визначити кращих українських товаровиробників та найякіснішу продукцію, сприяє підвищенню конкурентоспроможності українських товарів. Саме товари переможців-учасників Конкурсу представлені на виставці.

Цього року на загальнодержавному етапі Конкурсу кращими було визнано 143 види продукції (товарів, робіт, послуг). А всього за 12 років проведення Конкурсу у загальнодержавному етапі взяло участь близько 3500 видів (найменувань) продукції, робіт та послуг.

Відкриваючи церемонію нагородження, ведучі зачитали привітання, що надійшли на адресу учасників Конкурсу від Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса та ін.. Де було зазначено, що на сьогодні «100 кращих товарів України» – це єдиний державний конкурс, який дає змогу споживачам зробити правильний вибір серед різноманіття товарів і послуг, а підприємствам – отримати гідну оцінку своєї продукції. Проведення таких заходів популяризує вітчизняні товари на внутрішньому й зовнішньому ринках. До того ж, розвиток підприємництва сприяє створенню додаткових робочих місць, модернізації виробництв, залученню інвестицій, оздоровленню економіки й інтеграції у європейський та світовий економічний простір. А загалом допоможе досягти стратегічної мети Уряду – створення нової якості життя української громади. Конкурс – це не тільки відзнака підприємств, які змогли досягти високого рівня якості й безпечності продукції, це також приклад для наслідування іншими українськими товаровиробниками.

В рамках церемонії нагородження вітали та вручали нагороди переможцям та лауреатам загальнодержавного етапу Конкурсу директор Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України Леонід Віткін, представники ДП «УкрНДНЦ», керівники регіональних науково-виробничих центрів метрології, стандартизації та сертифікації, представники громадських організацій, та профспілкових комітетів.

Продукцію, представлену на загальнодержавний етап Конкурсу, комісія оцінювала за 15 основними та 8 додатковими критеріями. Зокрема: за якістю, конкурентоспроможністю та рівнем стабільності показників якості, рівнем споживчих властивостей у порівнянні з кращими аналогами такої продукції, задоволеністю споживачів і закупівельних організацій та ін.

У номінації «Промислові товари для населення» нагороди переможцям вручала генеральний директор ДП «Київобл-стандартметрологія» Ірина Кравченко разом із генеральним директором
ДП «Буковинастандартметрологія» Боднарем Леонідом Михайловичем.

«Авторитет Конкурсу «100 кращих товарів України» з кожним роком зростає. Якість продукції та послуг - це конкурентоспроможність не тільки окремого виробника, але і країни в цілому, це підвищення ефективності виробництва, це безпека людини. Саме тому українським виробникам варто рівнятися на ту планку, яку встановлюють переможці. Адже їх внесок у розвиток вітчизняної економіки очевидний і значний. Вони гідно і з гордістю будуть носити ім'я найкращих виробників України» - зазначила Ірина Кравченко в своєму вітальному слові до переможців.

У експозиції виставки від Київської області було представлено 6 видів продукції від 6 кращих підприємств Київщини — переможців регіонального етапу Конкурсу «Кращі товари та послуги Київщини - 2015», який проводить ДП «Київоблстандартметрологія» за підтримки Київської обласної державної адміністрації.

Переможцями загальнодержавного етапу Конкурсу «100 кращих товарів України» визнано 4 види продукції:

- ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»з продукцією – вода питна «BonAqua»ТМ

Вода BONAQUA® походить із глибин Землі. Bона видобувається із Сеноманського та Юрського водоносних горизонтів глибиною 220 и 380 метрів відповідно. Ці горизонти сформувались сотні мільйонів років тому. Від зовнішнього впливу воду в них дотепер надійно захищають щільні шари земних порід.

З моменту видобутку і до розливу у пляшки, BONAQUA® проходить тільки механічну фільтрацію. ЇЇ природний мінеральний склад лишається незмінним, а це означає, що в кожній пляшці BONAQUA® є енергія первісної природи.

Нова пляшка BONAQUA — унікальної ЕКОформи, що містить на 20% менше пластика:

- використання меншої кількості пластика дає значну економію природних ресурсів;

- нові пляшки BONAQUA легко скручуються — тепер їх набагато легше утилізувати;

- завдяки зменшенню виробництва пластика скорочення викидів СО2 дорівнює зменшенню кількості автомобілів на дорогах на 100 000 на рік.

За думкою першого у Європі водного cомельє Арно Штегувайта BONAQUA® — це «...дотик шовковистої, ніжної вологи, що дарує відчуття свіжості та бадьорості... Благородний характер BONAQUA® можна описати як м’який і стриманий, що розкривається приємною свіжістю. Ця вода є прекрасним акомпанементом для різних ситуацій — щоденного вживання вдома чи на роботі...»

Українським споживачам BonAqua доступна у скляних 0,25 л пляшках, а також у ПЕТ-пляшках об'ємом 0,5 л, 1 л та 1,5 л. 

- Миронівський м’ясопереробний завод «Легко»з продукцією – Крильця Аперо в спеціях

На базі сучасних технологій, завод виготовляє та фасує понад 80 найменувань продукції. Продукція підприємства користується попитом як на національному, так і на міжнародних ринках. На виробництві з 2007 року впроваджена інтегрована система управління якістю та безпечністю харчових продуктів відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000, а також у 2012 році підприємство успішно пройшло сертифікаційний аудит відповідно до вимог FSSC 22000.

Крильця Аперо в спеціях виготовляються з добірних курячих крилець з додаванням натуральних ароматних спецій. При підготовці зачищається кісточка крила, що надає продукту оригінальну форму і робить особливо зручним споживання.

Запікаються крильця при високій температурі без додавання рослинних жирів, та відразу піддаються шоковому заморожуванню, що зберігає смакові, та поживні властивості продукту.

За відмінні смакові властивості, зручність у приготуванні та доступну ціну продукт користується популярністю у споживачів.

Зручність у приготуванні та корисність продукту, мала вага, та невисока ціна приваблюють покупців.

ПАТ «Яготинський маслозавод» з продукцією - Продукт функціональний харчовий кисломолочний питний «Геролакт» 3,2% жиру

Геролакт – це функціональний кисломолочний напій, аналогів якого в Україні не існує. Тривалі клінічні дослідження підтвердили його високу ефективність. Було встановлено, що споживання в їжу 400–500г. продукту на добу протягом одного місяця позитивно впливає на стан здоров’я та самопочуття піддослідних.

Пробіотик Enterococcus faecium, який входить в склад Геролакту є представником нормальної мікрофлори кишечника людини. Він бореться з патогенними бактеріями в кишківнику, підвищує природний вміст в організмі вітамінів групи В та допомагає засвоюватись вітамінам С і Е, що містяться у напої.

Ячмінно-солодовий екстракт - є джерелом біологічно-активних речовин, мікро-та макроелементів. Лактоза та декстринмальтоза створюють сприятливі умови для розвитку молочнокислих бактерій та інших представників здорової мікрофлори в кишечнику людини.

Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» з продукцією - Молоко 3,2% жиру стерилізованого вітамінізованого для дітей від 9 місяців ТМ «Яготинське для дітей»

Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» — це унікальний для України окремо побудований спеціалізований завод з виробництва дитячого молочного харчування, оснащений найсучаснішим обладнанням світових виробників. Завод випускає повний асортимент молочної продукції для дітей віком від 6 місяців під торговою маркою «Яготинське для дітей». Дитяче молочне харчування ТМ «Яготинське для дітей» виробляється з урахуванням смакових переваг діточок та зручності вживання для малюків та їхніх мам.

Продукт «Молоко 3,2% жиру стерилізоване вітамінізоване» поєднав у собі всю корисність спеціалізованого дитячого харчування. Основною перевагою молока є те, що воно містить вітаміни А, D, E. До складу молока стерилізованого вітамінізованого  входить 3,0 % білків, 3,2 % жиру, 4,7 % вуглеводів. Продукт багатий на кальцій, фосфор, залізо, та магній – речовини, необхідні для правильного розвитку молодого організму. Як і всі продукти дитячого молочного харчування ТМ «Яготинське для дітей», молоко стерилізоване вітамінізоване спеціально збалансоване за всіма компонентами (білки, жири, вуглеводи), не містить токсичних елементів, синтетичних барвників, ароматизаторів та інших харчових добавок. До технології виробництва цього продукту висуваються найвищі вимоги, а його якість та безпечність проходять найсуворіший контроль. 

Лауреатами загальнодержавного етапу Конкурсу «100 кращих товарів України» визнано 2 види продукції:

ТОВ СП з Іноземними інвестиціями «СОЛОМІЯ» з продукцією - Чай чорний байховий дрібний цейлонський «БАТІК» (В.О.Р.)

Компанія «СолоМія» - національний виробник і дистриб’ютор високоякісних продуктів харчування, яка посідає одне із провідних місць на чайному ринку України, утримуючи власними марками більш ніж 11% ринку. Дистриб'юторський портфель компанії на сьогодні представлений як власними брендами, так і брендами, що імпортуються з різних країн світу. Компанії належить власне виробництво сертифіковане згідно сучасних вимог якості та безпечності ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO 22000:2007.

Спеціально для шанувальників міцного напою молоде чайне листя «Батік. Високогірний» збирається тільки вручну, потім спеціально подрібнюється та ламається, завдяки цьому вже дрібне чайне листя швидко заварюється, створюючи щільний, терпкий смак, притаманній високогір’ю, з ніжним солодовим ароматом.

Походження: цейлонський чай (о. Шрі Ланка)

 Розмір чайного листа: дрібний 

Склад: 100% натуральний чорний байховий чай

Cорт: Вищий 

Маса нетто: 100 г.

Чай чорний байховий дрібний цейлонський «БАТІК» (В.О.Р.) відповідає вимогам ДСТУ 7174:2010 «Чай чорний байховий фасований».

- ТОВ «Г.С. ТРЕВЕЛ КЛУБ» з послугою - Організація індивідуальних подорожей та послуг екскурсійного обслуговування

Офіс компанії ТОВ Г.С. ТРЕВЕЛ КЛУБ розташований в 68 км. від Києва в м. Біла Церква за адресою: вул. Олеся Гончара 1А/42А офіс №320. Колектив компанії гарантує високий рівень обслуговування і швидкість у наданні туристичних послуг: консультації, підбір та бронювання турів. Клієнти компанії мають змогу отримати всю необхідну інформацію щодо турів, а також необхідні каталоги, брошури та слайд-презентації готелів, країн, розташування того чи іншого об’єкта. Ми пропонуємо широкий спектр туристичних послуг, в тому числі дитячий туризм, паломництво та бізнес-туризм:

- ділові поїздки в будь-яку точку світу, включаючи повний комплекс супутніх заходів: замовлення авіаквитків, номерів у готелі і т.д.;

- організація конференцій, присвячених тематиці Вашого бізнесу;

- прийом делегацій з різних країн ;

- корпоративні тури для Вас та Ваших співробітників;

- організація заходів ( тематичних, культурних, спортивних і т.п.);

- поїздки на міжнародні виставки.

Колектив компанії намагається задовольнити найвимогливіших туристів.

 

«Основна мета Всеукраїнського конкурсу - об'єднання зусиль влади і бізнесу та направлення їх на поліпшення добробуту кожного пересічного громадянина Саме завдяки старанням, умінню та наполегливій праці учасників, переможців та організаторів стає можливою популяризація вітчизняного продукту», - говорить генеральний директор ДП «Київобл-стандартметрологія» Ірина Кравченко.

 

У рамках урочистої церемонії нагородження організаторами була підготовлена святкова концертна програма. Переможців та гостей заходу своїми виступами вітали Заслужені артисти, солісти та музиканти України: Віктор Павлік, Анатолій Гнатюк, скрипальОлександр Шевченко, ансамбль пісні та танцю«Заграва», та ін..

 

14

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Фінальні заходи загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України" у 2015 році