www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Державні випробування приладів європейських виробників

На ринок України надходять прилади з моніторингу забруднення радіоактивними речовинами нового покоління, які знайшли широке застосування в Європі.

Так в ІІ-ІІІ кварталі 2015 року ДП “Київоблстандартметрологія”, фахівцями відділу державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючих випромінювань, успішно завершені державні приймальні випробування моніторів забруднення персоналу серії ExitScan-2 К1300, К1301, К1302, К1303, К1304, які серійно виробляються акціонерним товариством “VF, a.s.”, м. Черна Гора, Чеська республіка.

Державні приймальні випробування моніторів забруднення персоналу серії ExitScan-2 проводилися ДП “Київоблстандартметрологія”за дорученням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Експериментальну перевірку зразків монітора забруднення персоналу серії ExitScan-2 було проведено на випробувальній базі акціонерного товариства “VF, a.s.”.

Монітори забруднення персоналу серії ExitScan-2 К1300, К1301, К1302, К1303, К1304 призначені для вимірювання швидкості лічення імпульсів, щільності потоку альфа-, бета-частинок та поверхневої активності відомого радіонукліду гамма-, бета-, альфа-випромінювань, застосовуються для контролю радіоактивного забруднення всієї поверхні тіла персоналу атомних електростанцій, радіаційного контролю осіб підприємств, діяльність яких пов'язана з використанням радіонуклідних джерел та радіоактивних матеріалів, а також населення в умовах радіаційного забруднення.

Відзначено високий технічний рівень моніторів забруднення персоналу серії ExitScan-2, в тому числі сучасний рівень програмного забезпечення виробу, наявність автоматизації функцій управління та передачі і зберігання даних вимірювання.

Відмінною особливістю моніторів забруднення персоналу серії ExitScan-2 є те, що в даному виробі забезпечується контроль забруднення повністю всього тіла персоналу, на відміну від аналогічних засобів вимірювальної техніки (що випускаються в Україні та за кордоном), які забезпечують радіаційний контроль тільки окремих частин тіла персоналу.

Результати державних приймальних випробувань монітора забруднення персоналу серії ExitScan-2 К1300, К1301, К1302, К1303, К1304визнано позитивними.

Відповідно до протоколу № 3-2015 від 09.09.2015 р. засідання науково-технічної комісії з метрології Міністерства економічного розвитку і торгівлі України прийнято рішення затвердити тип монітора забруднення персоналу серії ExitScan-2 К1300, К1301, К1302, К1303, К1304 та занести його до Державного реєстру, а також видати акціонерному товариству “VF, a.s.”, м. Черна Гора, Чеська республіка сертифікат затвердження типу монітора забруднення персоналу серії ExitScan-2 К1300, К1301, К1302, К1303, К1304.

ДП “НАЕК “Енергоатом” за результатами оцінки виробництва акціонерного товариства “VF, a.s.” та діючої системи управління якості на даному підприємстві прийняв рішення про затвердження його постачальником систем моніторингу радіаційного контролю для своїх підрозділів.

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Державні випробування приладів європейських виробників