www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Новини

Розроблено нове міжнародне керівництво з підвищення соціальної відповідальності у глобальному виробничому ланцюжку

Друк

Соціальна відповідальність не тільки корисна для бізнесу, вона також стосується кожного співробітника. Нещодавно було опубліковано нове міжнародне керівництво для агропродовольчого сектору.

Стандарт ISO 26000 - це міжнародний довідковий документ з соціальної відповідальності, який містить рекомендації щодо передових практик, що допомагає організаціям працювати етично і прозоро і безпосередньо сприяє сталому розвитку. Нова технічна специфікація для агропродовольчої промисловості пропонує галузеві рекомендації щодо впровадження соціальної відповідальності, і зокрема, стандарта ISO 26000.

Детальніше...

Запрошуємо на випробування продукції в камерах дощу та пилу

Друк

ДП “КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” було придбано камери дощу та пилу типу КД-3,5/IP призначені для імітації умов навколишнього середовища. Відтепер для наших замовників (клієнтів) ми можемо проводити випробування промислових виробів на:

 • пилезахищеність;
 • захист від води по 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8 цифрам другій характеристичній цифрі коду IP за ДСТУ EN 60529;
 • стійкість текстильних матеріалів до поверхневого змочування.
Детальніше...

Стратегічна сесія за участю представників Німецького товариства, міжнародного співробітництва GIZ Ukraine (German International Cooperation in Ukraine)

Друк

17 лютого 2020 року відбулася стратегічна сесія за участю керівників структурних підрозділів ДП «Київоблстандартметрологія» з представниками Німецького товариства, міжнародного співробітництва GIZ Ukraine (German International Cooperation in Ukraine), мета якої — підсумки, щодо поставлених стратегічних та операційних цілей за 2019 рік.

Під час сесії були розглянуті питання щодо виконання поставлених цілей за 2019 рік та     запланована діяльність організації на 2020 рік, а саме:

Детальніше...

Міжнародна стандартизація: Опубліковано новий європейський стандарт з проектування та будівництва теплиць

Друк

Новий стандарт EN 13031-1:2019 «Теплиці. Проектування та будівництво. Частина 1. Теплиці для комерційного виробництва» опубліковано 18 грудня 2019 року. Стандарт визначає теплицю як «будівельну структуру, яка оптимізує передачу сонячної радіації до рослин, що потребують регульованих кліматичних умов».

Стандарт EN 13031-1:2019 визначає принципи та вимоги до механічної стійкості та стабільності, експлуатаційної придатності та довговічності під час проектування та будівництва теплиць комерційного виробництва, охоплюючи їхні фундаменти, незалежно від використовуваного матеріалу, для професійного виробництва рослин (сільськогосподарських культур).

Детальніше...

Опубліковано стандарт ISO на управління біоризиками

Друк

Обробка біологічних матеріалів в лабораторіях або в інших місцях має ключове значення для багатьох галузей економіки від діагностики хвороб до фармацевтичних і наукових досліджень. При цьому важливо пам'ятати, що ця діяльність пов'язана з численними ризиками і небезпеками.

Ефективне управління ризиками при роботі з біологічно небезпечними матеріалами означає зниження ймовірності нещасних випадків, зменшення негативного впливу на навколишнє середовище, а також підвищення ефективності використання часу лабораторних співробітників та інших ресурсів. Для забезпечення виконання цих завдань фахівцями Міжнародної організації зі стандартизації (ISO) був розроблений та опублікований міжнародний стандарт на системи управління біоризикам.

Детальніше...

Сторінка 1 з 26

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Новини