www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Новини

Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція студентів і молодих вчених

Друк

хнту27 травня 2020 року в Херсонському національному технічному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет конференція студентів і молодих вчених на тему «Якість та товарознавча характеристика товарів різного функціонального призначення» за участю к.т.н. заступника генерального директора ДП «Київоблстандартметрологія» Бартків Лариси Григорівни.

Відкриття конференції почалося з вступного слова д.т.н., професора, завідувача кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації ХНТУ – Чурсіни Людмили Андріївни, та к.т.н., доцента, декана факультету технологій і дизайну ХНТУ – Расторгуєвої Марини Йосипівни.

Після вступного слова виступила к.т.н. заступник генерального директора ДП «Київоблстандартметрологія» - Бартків Лариса Григорівна.

Під час виступу, Лариса Григорівна розповіла що основною місією нашого підприємства є допомога в розвитку бізнесу, економіки і покращення якості життя в Україні.

Наші спеціалісти – професіонали своєї справи з величезним досвідом і знаннями, серед яких є доктор філософії, кандидати наук, аспіранти…

Детальніше...

28 квітня - День охорони праці

Друк

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року за № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

У 2020 році Міжнародна організація праці (МОП) у Всесвітній день охорони праці робить акцент на надзвичайно важливій проблемі, актуальній для всього зайнятого населення у світі. Девіз Дня охорони праці 2020 звучить так: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя». До початку пандемії МОП планувала присвятити День ОП 2020 іншій проблемі — насильство і домагання у сфері праці (Violence and Harassment in the World of Work).

Детальніше...

Співпраця з представниками Німецького товариства, міжнародного співробітництва GIZ Ukraine (German International Cooperation in Ukraine)

Друк

ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» постійно дбає про якість обслуговування своїх клієнтів. Ми хочемо бути кращими у своїй галузі тому підвищуємо не тільки технічний рівень, а й рівень обслуговування, вдосконалюємо комунікацію з нашими клієнтами. Ми впевнені, що якість обслуговування є важливим фактором успіху підприємства і конкурентною перевагою.

Так, за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Ukraine (German International in Ukraine) для наших фахівців проводяться онлайн-вебінари на теми:

Детальніше...

Розроблено нове міжнародне керівництво з підвищення соціальної відповідальності у глобальному виробничому ланцюжку

Друк

Соціальна відповідальність не тільки корисна для бізнесу, вона також стосується кожного співробітника. Нещодавно було опубліковано нове міжнародне керівництво для агропродовольчого сектору.

Стандарт ISO 26000 - це міжнародний довідковий документ з соціальної відповідальності, який містить рекомендації щодо передових практик, що допомагає організаціям працювати етично і прозоро і безпосередньо сприяє сталому розвитку. Нова технічна специфікація для агропродовольчої промисловості пропонує галузеві рекомендації щодо впровадження соціальної відповідальності, і зокрема, стандарта ISO 26000.

Детальніше...

Запрошуємо на випробування продукції в камерах дощу та пилу

Друк

ДП “КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” було придбано камери дощу та пилу типу КД-3,5/IP призначені для імітації умов навколишнього середовища. Відтепер для наших замовників (клієнтів) ми можемо проводити випробування промислових виробів на:

 • пилезахищеність;
 • захист від води по 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8 цифрам другій характеристичній цифрі коду IP за ДСТУ EN 60529;
 • стійкість текстильних матеріалів до поверхневого змочування.
Детальніше...

Сторінка 1 з 26

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Новини