www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Сучасне обладнання і його роль у якості медичних послуг

Друк

altЖиття і здоров'я людини - найдорожче, що є в світі. У медичних установах лікарі щодня відновлюють і рятують це найважливіше для нас. Завдання не з легких. Впоратися з цим завданням лікарям допомагають точні і достовірні дані про стан хворого, отримані за допомогою засобів вимірювальної техніки, що застосовуються в медицині. Тому забезпечення єдності вимірювань в медичній практиці завжди актуально.

Сучасна медицина використовує велику кількість медичних приладів, апаратів, устаткування, комплексів, засобів вимірювальної техніки загальнотехнічного призначення, які застосовуються в процесі профілактики і діагностики організму людини та забезпечення якості його лікування.

Одним з основних питань метрології у сфері медицини є встановлення придатності засобів вимірювальної техніки до застосування, по результатах контролю їх метрологічних характеристик. В нашій країні діє Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Згідно з ним (стаття 20) державний метрологічний контроль і нагляд стосовно засобів вимірювальної техніки та методик виконання вимірювань поширюється на вимірювання, результати яких використовуються під час робіт по забезпеченню охорони здоров'я і контролю якості та безпеки лікарських засобів. Цією статтею держава захищає нас від негативних наслідків недостовірності результатів вимірювань у медичній сфері.

ДП «Київоблстандартметрологія» з особливою відповідальністю відноситься до організації повірки засобів вимірювання медичного призначення, а також перевірки контролю вихідних параметрів фізіотерапевтичних апаратів по місцю розташування медичної установи та в лабораторіях нашого підприємства.

В останній час ДП «Київоблстандартметрологія» розширює свої можливості по повірці медичного обладнання за рахунок закупки сучасних приладів, таких як:

- цифровий теслометр НТ 201 - Використовується для перевірки вихідних параметрів магнітотерапевтичних апаратів.

- генератор Діатест-4 - Для повірки електрокардіографів, електроенцефалографів, реографів, каналов ЕКГ моніторів.

- аналізатор дефиброляторів Impulse 7000 - Дає можливість проводити перевірку вихідних параметрів дефибриляторів.

Фахівці нашого підприємства у рамках співпраці з військовими шпиталями та медичними закладами для здійснення перевірки обладнання працюють не тільки на території Київської області, а й у місті Київ.

ДП «Київоблстандартметрологія» запрошує до співпраці інші медичні заклади, яким не байдуже здоров'я своїх пацієнтів.

stat24 -счетчик посещаемости сайта
test