www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку встановлення міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації»

Друк

altПроект постанови розроблено з метою забезпечення механізму визначення ефективного та надійного міжповірочного інтервалу протягом якого ЗВТ забезпечує надійні результати вимірювань, достовірність яких убезпечить громадян та економіку України від негативних наслідків їх впливу.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку встановлення міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації» (далі – проект постанови), розроблено відповідно до частини другої статті 17 Закону України від 5 червня 2014 року № 1314-VII «Про метрологію та метрологічну діяльність» (далі – Закон), яка визначає, що порядок встановлення міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Законом передбачається гармонізація законодавчих актів у повному обсязі з документами Міжнародної організації законодавчої метрології, актами законодавства Європейського Союзу з питань метрології, звуження сфери нормативного регулювання метрологічної діяльності (мінімізація викладення основних положень з метрології та метрологічної діяльності у формі нормативних документів шляхом переведення їх на рівень нормативно-правових актів).

На сьогодні встановлення міжповірочних інтервалів засобів вимірювальної техніки (далі – ЗВТ) здійснюється відповідно до національного стандарту ДСТУ 6044:2008 «Метрологія. Міжповірочний інтервал засобів вимірювальної техніки. Основні положення і вимоги до установлення» та рекомендацій з міждержавної стандартизації РМГ 74-2004 «Рекомендації з міждержавної стандартизації. ДСВ. Методи визначення міжповірочних та міжкалібрувальних інтервалі засобів вимірювань».

Затвердження даного проекту постанови спрямоване на визначення порядку встановлення проміжку часу – міжповірочного інтервалу, протягом якого нормовані метрологічні характеристики ЗВТ залишаються незмінними, а ЗВТ забезпечує надійні результати вимірювань.

В країнах Європейському Союзі існує аналогічна, визначеній у проекті постанови, практика щодо встановлення міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих ЗВТ, що перебувають в експлуатації.

 Завантажити документ

 «Про затвердження Порядку встановлення міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації»

 Свої зауваження та пропозиції Ви можете залишити на сайті Мінекономрозвитку у розділі "Обговорення проектів документів"

 

stat24 -счетчик посещаемости сайта
test