www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

В Україні буде встановлено порядок обов'язкової сертифікації дорожньо-транспортних засобів, які були переобладнані

Друк

транспортні засобиОднією із причин високої аварійності на автомобільному транспорті та, особливо, тяжкості її наслідків, а також значної шкоди довкіллю від викидів автомобілів є недостатній контроль відповідності дорожніх транспортних засобів, що допускаються до руху в Україні, вимогам активної, пасивної та екологічної безпечності.

Відповідно достатті 29 Закону України "Про дорожній рух" до участі у дорожньому русі допускаються транспортні засоби, конструкція і технічний стан яких відповідають вимогам діючих в Україні правил, нормативів і стандартів, що мають сертифікат відповідності цим вимогам.

Разом з тим, Порядком переобладнання транспортних засобів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2010 р. № 607, встановлено, що після переобладнання транспортного засобу власник або його представник повинен подати заяву до органу із сертифікації для проведення оцінювання відповідності транспортного засобу, що переобладнаний, вимогам правил, нормативів і стандартів України, а також умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження. За результатами такого оцінювання видається акт технічної експертизи або сертифікат відповідності.

На сьогодні у чинній редакції Правил обов'язкової сертифікації дорожніх транспортних засобів, їх складових та приладдя відсутній порядок обов'язкової сертифікації переобладнаних дорожньо-транспортних засобів.

З метою встановленняПорядку обов'язкової сертифікації дорожньо-транспортних засобів, які були переобладнані розробленопроект наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про затвердження змін до Правил обов'язкової сертифікації дорожніх транспортних засобів, їх складових та приладдя".

Крім того, з метою недопущення введення в експлуатацію в Україні дорожньо-транспортних засобів, що не відповідають встановленим вимогам, проектом наказу пропонується запровадити заходи щодо посилення контролю за діяльністю органів із сертифікації, а також встановленняокремих вимог до проведення робіт з обов'язкової сертифікації дорожньо-транспортних засобів, що спрямовані на зменшення кількості зловживань в цій сфері.

Проект наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про затвердження змін до Правил обов'язкової сертифікації дорожніх транспортних засобів, їх складових та приладдя"

stat24 -счетчик посещаемости сайта
test