www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Нагородження дітей переможців загальнодержавного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» у 2015 році

Друк

20 листопада 2015 року в приміщенні ДП «УкрНДНЦ» (м. Київ, вул. Святошинська, 2) було підведені підсумки та проведено урочисту церемонію нагородження переможців загальнодержавного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку«Я хочу жити в якісному світі», який проводиться з 2003 року на регіональному та загальнодержавному рівнях, у рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України».

Головна ціль конкурсу - сформувати уявлення у дітей про якісну і безпечну продукцію. За весь час існування конкурсу в ньому взяло участь понад 45000 робіт юних митців.

Теплими словами вітання церемонію нагородження відкрила ведуча, Заслужена артистка України -Оксана Антонюкта запросила до вітального слова тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора Національного органу стандартизації, відповідального секретаря Головного конкурсного журіСергія Шевцова, який зазначив:

«Щороку наші діти нас приємно дивують. Ви всі мали змогу сьогодні ознайомитися з виставкою дитячих робіт. Впевнений, що ви підтримаєте рішення Головного конкурсного журі в тому, що всі діти, роботи яких справді заслуговують на відзначення, достойно визнані переможцями. Від малюнків дітей іде тепло. У них яскраве сонце, чиста вода і немає війни. І в такому світі хочеться жити. Я можу впевнено сказати – виставка-конкурс крокує по всій Україні. Сьогодні ми в цій залі вітаємо дітей – переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» у 2015 році. Від себе та всього колективу ДП «УкрНДНЦ» та Національного органу стандартизації хочу побажати всім переможцям та їхнім батькам, наставникам добра, здоров’я і мирного неба».

Далі до вітального слова та нагородження дітей-переможців було запрошено Бондаренка Олега Вікторовича, автора дитячої розвиваючої програми «Я новий малюю світ», члена Головного конкурсного журі, Заварзіна Михайла Івановича, заслуженого діяча мистецтв України, режисера-постановника, балетмейстера, Луценко Ніку Костянтинівну, члена Головного конкурсного журі, представника видавництва «Грані-Т», що є постійним партнером виставки-конкурсу дитячого малюнка, Бабаскіна Олександра Олександровича, члена Головного конкурсного журі, представника Іноземного підприємства «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», постійного партнера виставки-конкурсу дитячого малюнка. У свої промові Олег Вікторович зазначив: «Хочу подякувати всім діткам за те, що дали нам можливість повернутися у таке світле, радісне дитинство. Дякую батькам за талановиту молодь. З такими дітьми, які творять шедеври, наша країна має майбутнє».

Організатори конкурсу порадували усіх переможців цінними призами та вручили юним митцям дипломи.

Цього року дипломи та призи отримали 23 талановитих художників. Маленьких переможців визначали у трьох номінаціях: «Я пізнаю якісну продукцію»,«Ми архітектори якісного світу»,«Кращий плакат на споживчу тематику», за віковими категоріями: «5-8 років», «9-12 років», «13-17 років» у кожній із номінацій.

Від Київщини, до числа переможців у номінації «Ми архітектори якісного світу», потрапила робота юної художниці Збирчог Варвари, 6-ти річної вихованки Білоцерківського центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник», викладач Коробко Валентина Іванівна. Назва роботи: «Патріоти зайченята спішать своїм пригощати».

9У фінальній частині церемонії нагородження дітей, їхніх батьків та наставників привітав своїм виступом переможець програми «Україна має талант»Віталій Лузкарь, фокусник-ілюзіоніст. Він подарував можливість не лише спостерігати за власною майстерністю творити чудеса, й долучитися до проведення їх самих дітей.

 

 

 

 

 

 

Малюнки дітей-переможців регіонального етапу Конкурсу по Київської області у 2015 році 

stat24 -счетчик посещаемости сайта
test