Посада
Прізвище, ім’я, по батькові
Телефон/Email
Начальник сектору з оцінки відповідності (сертифікації)Рязанова Світлана Володимирівна(050) 388-75-35
office@centr.bcdst.kiev.ua

Відділ надає послуги з сертифікації продукції (в добровільній сфері), сертифікації систем управління та оцінки відповідності вимогам технічних регламентів.

Київська філія є акредитованим органом оцінки відповідності (UA.TR.062) продукції, товарів та послуг.

Головна мета нашої діяльності – проведення робіт з оцінки відповідності, сертифікації, випробувань продукції, навчання, просвітницької діяльності та метрологічного забезпечення всіх без виключення етапів виробничої діяльності Вашого підприємства.

Технічні регламенти щодо яких призначено ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»:

  1. Технічний регламент безпеки машин;
  2. Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання;
  3. Технічний регламент безпечності іграшок;
  4. Технічний регламент мийних засобів;
  5. Технічний регламент будівельних виробів, будівель і спору

У своїй діяльності Київська філія керується лише актуальними нормативними документами, які має ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ». Наші працівники мають високий досвід та професіоналізм.

Достовірність отриманих результатів підтверджується сучасним європейським обладнанням випробувальних лабораторій ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ».

Випробування здійснюються завжди своєчасно та кваліфіковано на повіреному та відкаліброваному обладнанні згідно з затверджених методик випробувань перевірених шляхом міжлабораторних порівнянь, які під­тверджені Національним агентством з акредитації України на європейському рівні – визнан­ням НАС (https://ilac.org) завдяки чому ми заслужили на довіру своїх клієнтів, як в Україні, так і в країнах ЄС.

Київська філія ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» завжди йде на зустріч партнерам при вирі­шенні питань про терміни виконання робіт, оптимізацію витрат, форму і терміни оплати. Якщо Вам необхідна дійсно професійна робота в області оцінки відповідності, сертифікації та випробування продукції, Київська філія ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» стане Вашим надійним партнером.

КОНТАКТИ ВІДДІЛУ:
Начальник сектору з оцінки відповідності (сертифікації) – Рязанова Світлана Володимирівна
Тел.: (050) 388-75-35
Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Замовити зворотній дзвінок та отримати консультацію:

Уточніть, які послуги вас цікавлять? *


X