Посада
Прізвище, ім’я, по батькові
Телефон/Email
Начальник відділу з оцінки відповідності (сертифікації)Ніколаєнко Вікторія Віталіївна(0456) 34-76-16, (068) 206-20-09
sert@centr.bcdst.kiev.ua

Орган з оцінки відповідності (сертифікації) має задокументований процес для отримання, оцінювання і прийняття рішень щодо скарг та апеляцій.

Орган з оцінки відповідності (сертифікації) реєструє та відстежує скарги та апеляції, а також дії, що виконуються для їх вирішення.

Заявник може оскаржити такі дії та рішення органу з оцінки відповідності (сертифікації):
– відмова у прийняття до розгляду заявки на сертифікацію;
– відмова у видачі сертифіката відповідності;
– порушення правил і процедури сертифікації;
– інші дії, якщо вони призвели до порушення прав та інтересів заявника у сфері оцінки відповідності (сертифікації).

Після отримання скарги або апеляції, орган з оцінки відповідності (сертифікації) повинен визначити, чи апеляція стосується діяльності з сертифікації, за яку він відповідає, і якщо так, розглядає її.

Рішення щодо розгляду скарги або апеляції або її аналізування та затвердження проводять особи, що не були залучені до діяльності з сертифікації, пов’язаною зі скаргою або апеляцією.

Щоб забезпечити відсутність конфлікту інтересів, для розгляду або прийняття рішення щодо скарги або апеляції, орган з оцінки відповідності (сертифікації) не залучає персонал (зокрема, тих, хто має керівну посаду), хто надав консультування клієнту або працював у клієнта упродовж двох років після надання консультування або роботи у клієнта.

Орган з оцінки відповідності (сертифікації) протягом 1 місяця після отримання і реєстрації скарги надає скаржнику офіційне повідомлення щодо результатів та завершення процесу розгляду скарги.

Орган з оцінки відповідності (сертифікації) протягом 1 місяця після отримання і реєстрації апеляції надає апелянту офіційне повідомлення щодо результатів та завершення процесу розгляду апеляції.

Орган з оцінки відповідності (сертифікації) вживає будь-яких необхідних подальших заходів, щоб вирішити апеляцію або скаргу.
Процедури щодо керування процесом розгляду скарг та апеляцій регламентовані відповідними процедурами органу з оцінки відповідності (сертифікації).

КОНТАКТИ ВІДДІЛУ:
Начальник відділу з оцінкивідповідності (сертифікації) – Ніколаєнко Вікторія Віталіївна
Тел.: (0456) 34-76-16, (068) 206-20-09
Email: sert@centr.bcdst.kiev.ua

Замовити зворотній дзвінок та отримати консультацію:

Уточніть, які послуги вас цікавлять? *


X