Оновлено перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ-ВИРОБНИКІВ ЕКСПОРТЕРІВ!

Звертаємо увагу підприємств-виробників експортерів, орієнтованим на експорт продукції до країн – членів Митного союзу, про необхідність дотримання вимог технічних регламентів Митного союзу.

Департаментом технічного регулювання на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у підрозділі «Технічні регламенти» розділу «Технічне регулювання» розміщено оновлений станом на 3 лютого 2014 року Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження (Завантажити).

Перелік та тексти технічних регламентів розміщені на офіційному сайті Митного союзу – (розділ «База данных», підрозділ «Разработка технических регламентов»). www.tsouz.ru

Інформація щодо органів з сертифікації (оцінки(підтвердження) відповідності), включених до Єдиного реєстру органів з сертифікації та випробувальних лабораторій Митного союзу також розміщено на офіційному сайті Митного союзу – (розділ «База данных», підрозділ «Надзор и контроль за безопасностью товаров (продукции)». www.tsouz.ru

Повідомляємо, що розробка технічних регламентів Митного союзу здійснюється відповідно до «Положення про порядок розробки, прийняття, внесення змін та відміни технічного регламенту Митного союзу», затвердженого Рішенням Комісії зазначеної регіональної організації від 20.06.2012 №48.

Пункт 9 зазначеного Положення передбачає участь зацікавлених осіб третіх країн у громадському обговоренні проекту технічного регламенту Митного союзу.

У разі зацікавленості українські виробники можуть безпосередньо приймати участь у громадських обговореннях проектів технічних регламентів Митного союзу та направляти пропозиції на адресу Євразійської економічної комісії: 119121, м. Москва, Смоленський бульвар, д.3/5, будівля 1.

Слідкуйте за оновленням інформації на нашому сайті.


Прийнято перелік технічних регламентів Митного союзу

altДо відома українських виробників, орієнтованих на експорт продукції до країн-членів Митного союзу щодо необхідності дотримання вимог технічних регламентів країн-членів Митного союзу.

Станом на листопад 2013 року держави-члені Митного союзу прийняли 34 технічні регламенти, у тому числі, у сферах залізничного транспорту та інфраструктури, безпеки харчових продуктів, продукції для дітей та підлітків, іграшок, парфюмерно-косметичної продукції, меблевої продукції, колісних транспортних засобів, тракторів тощо.

Департаментом технічного регулювання на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у підрозділі «Технічні регламенти» розділу «Технічне регулювання» розміщено перелік технічних регламентів та графік їх провадження.

(Завантажити перелік технічних регламентів)


Затверджено програму з розробки міждержавних стандартів для забезпечення дотримання вимог технічних регламентів Митного союзу

bezpeka-diteyНа черговому засіданні Колегії ЄЕК, яке відбулося 26 березня 2013р. було затверджено Програму з розробки (внесення змін, перегляду) міждержавних стандартів, в результаті застосування яких на добровільній основі забезпечується дотримання вимог технічного регламенту Митного союзу «Про безпеку продукції, призначеної для дітей та підлітків» (ТР ТЗ 007/2011), а також міждержавних стандартів, що містять правила і методи досліджень (випробувань) і вимірювань, у тому числі правила відбору зразків, необхідні для застосування та виконання вимог названого технічного регламенту, і здійснення оцінки (підтвердження) відповідності продукції.

Даною Програмою передбачено розроблення 30-ти міждержавних стандартів та внесення змін у 2 міждержавних стандарти протягом 2012-2015 років. Всі включені в Програму стандарти розробляються Російською Федерацією.

X