Інформація щодо діяльності підприємства
Інформація з питань щодо запобігання та виявлення корупції
Керівництво
Кадрова політика
Організаційна структура
Закупівлі
Фактори ризику
Місія:
Ми допомагаємо бізнес-структурам швидко та ефективно вирішити свої проблеми та реалізувати свій потенціал.
Юридична адреса: 09113, Київська обл.,
м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 84
Тел.: (0456) 34-71-73, email: office@centr.bcdst.kiev.ua

В 1966 році в місті Біла Церква було створено Білоцерківське міжрайонне відділення по вимірювальній техніці при Українській республіканській лабораторії державного нагляду за стандартами і вимірювальною технікою.

У 1973 році – підприємство перейменовано в Білоцерківську міжобласну лабораторію державного нагляду за стандартами і вимірювальною технікою.

З 1981 року Білоцерківська лабораторія державного нагляду була реорганізована в Білоцерківський центр стандартизації і метрології. Центр був створений як головний орган в системі Держстандарту по повірці і метрологічній атестації засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на підприємствах паливно-енергетичного комплексу, цивільної оборони, атомної енергетики, медицини.

У 2004 році Білоцерківському центру надається статус державного підприємства — Державне підприємство «Білоцерківський центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Білоцерківський ДЦСМС»).

З 2006 року центр носить назву «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ НАУКОВО-​ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ» (ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»).

Державне підприємство «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ НАУКОВО-​ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ» засноване на державній власності, належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та є державним комерційним підприємством, яке утворено з метою забезпечення реалізації економічних інтересів держави, задоволення потреб населення та суб’єктів господарювання будь-якої форми власності в продукції, роботах, послугах у сфері стандартизації, метрології та метрологічної діяльності, оцінки відповідності та захисту прав споживачів згідно з вимогами законодавства.

Сьогодні ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» є потужним регіональним спеціалізованим центром із надання послуг у сфері метрології, стандартизації, сертифікації й випробувань продукції. До центру входить ряд сучасних лабораторій, оснащених високоточними еталонами, спеціальним обладнанням, сучасними технічними засобами та інформаційними системами для якісного та швидкого метрологічного обслуговування всіх користувачів вимірювальної техніки. Основу виробничого потенціалу складає колектив підприємства, що налічує понад 150 висококваліфікованих працівників.

Впровадження передових методів і новацій, постійне вдосконалення процесів і орієнтацією на випередження очікувань споживачів, безперервне підвищення професійного рівня персоналу забезпечують бездоганну репутацію і підтримку відповідного іміджу ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» сьогодні і в майбутньому.

Все це дозволяє центру гарантувати своїм клієнтам високу якість послуг, що надаються, та взаємовигідну плідну співпрацю, спрямовану на виконання зобов’язань перед державою та споживачами.

Запрошуємо до співробітництва!

КОНТАКТИ:
Юридична адреса: 09113, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 84
Генеральний директор ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»: Кравченко Ірина Миколаївна
Тел.: (0456) 34-71-73, email: office@centr.bcdst.kiev.ua
Режим роботи: ПН-ЧТ з 8.30 до 17.15, ПТ з 8.30 до 16.00, СБ-НД – вихідні дні.

Замовити зворотній дзвінок та отримати консультацію:

Уточніть, які послуги вас цікавлять? *


X